Каталог товарів

Огляд однієї африканської статуетки

Особливості статуетки негра барабанщика

Незвичайні, самобутні сувеніри – кращий спосіб зробити інтер'єр виділяється і виражає яскраву індивідуальність кожного з мешканців будинку. Статуетку негра барабанщика варто вибирати в подарунок людям, щиро цікавиться побутом і культурою африканських племен. Для детального і реалістичного зображення темношкірого чоловіка використаний полистоун, так званий « штучний камінь » - надміцний і здатний імітувати текстуру благородних металів. Розкішний мідний колір чудово передає відтінок шкіри тубільця і ​​чудово гармоніює з іншими тонами композиції – синім і бордовим.

Статуетка негра барабанщика в інтер'єрі

Для перетворення обстановки в будинку часом достатньо кількох ефектних деталей. Статуетка негра барабанщика – досить екзотичний елемент декору, але в той же час з продуманим і органічним дизайном. Незвичайна фігурка привнесе в інтер'єр жаркого африканського колориту і прекрасно впишеться в оздоблення таких кімнат:

  • вітальня;

  • їдальня;

  • робочий кабінет;

  • дитяча.

Через складної долі негроїдної раси у статуетки є незаперечний історичний підтекст, тому її доречно використовувати в різноманітних тематичних вибірках.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар
36 + ? = 37
Рекомендовані товари