Каталог товарів

Доставка

Доставка по Україні

Доставка в будь-який регіон України здійснюється за допомогою служби доставки Нова Пошта. Оплачується доставка по тарифам компанії (від 35 грн і вище в залежності від розміру і ваги) за рахунок одержувача. Зазвичай ми відправляємо товари в день замовлення. У великих містах і районних центрах товар буде доступний на наступний день після відправки. У невеликі населені пункти і села доставка становить не більше 2-3 днів.

Можлива доставка післяплатою. Мінімальна вартість замовлення для післяплати 300 грн. Комісію за повернення післяплати оплачуємо ми самі, на відміну від інших компаній.

Самовивезення в Києві

Є можливість самовивозу товарів в нашому фірмовому магазині в Києві за адресою вул. Кирилівська, 117. 99% товарів є і є в наявності. Але якщо Ви хочете певну модель або Вам потрібна велика кількість – прохання передзвонити нашим менеджерам і зарезервувати товар за телефонами: 0503968388, 0674095877

Кур'єрська доставка по Києву

Проста кур'єрська доставка по Києву здійснюється протягом одного - двох днів після замовлення, в залежності від наявності товарів на складі та завантаженості кур'єрської служби. Вартість доставки – 50 грн.

(Доставка при оплаті товару за фактом отримання здійснюється при сумі замовлення від 300 грн. У випадку меншої вартості замовлення – доставка здійснюється після оплати товарів на сайті.)

Можлива термінова кур'єрська доставка в день замовлення. Вартість послуги – 100 грн
(Доставка термінової кур'єрською доставкою здійснюється при сумі замовлення від 500 грн. При оплаті готівкою, і при будь-якій сумі після попередньої оплати на сайті)