Каталог товарів

Асортимент подарункових питних наборів Chinelli

Історія, стиль і традиції марки Chinelli

Продукція Chinelli відома у багатьох країнах світу. Це посуд високої якості, що володіє неперевершеним стилем. Вироби марки часто використовують в якості святкової сервіровки, а також вважають за краще підносити у вигляді солідного подарунка. Ексклюзивну посуд Chinelli випускають в Італії на фабриці Gamma. Виробництво організоване сім'єю Chinelli більше 40 років тому. Компанія Gamma Spa територіально знаходиться в провінції Брешіа. Цей район Італії здавна славиться майстрами, вміло обробними метал і скло. Мистецтво Chinelli вигострить роками. Посуд цієї марки відповідають високому стандарту, який ховається під фразою "Made in Italy". Вона поза часом зберігає свою естетику елітного рівня. Всі вироби компанії створюються на основі досвіду, накопиченого роками. Традиції вдало доповнені сучасними технологіями, які полегшують працю, що вдосконалюють результат роботи. За майже півстоліття діяльності маленьке сімейне виробництво розрослося до фабрики. Бізнесом володіє вже друге покоління родини Chinelli. Посуд марки - це вишукана форма, оригінальний дизайн, що відповідають сучасним тенденціям. Зробити якусь подію особливим, внести елементи стилю в звичайне життя з незвичайними виробами Chinelli легко. Продукція бренду стане крутий можливістю підкреслити статус власника, а також виявиться хорошим VIP подарунком до будь-якої події.

Різноманітність подарункових питних наборів Chinelli

В колекції Chinelli представлена ​​різноманітна питна посуд, відповідна ВІП стилю бренду. Це продукти з неповторним зовнішнім виглядом, особливим дизайном. Популярністю користуються:

 1. Брутальні набори для віскі Chinelli. У цій категорії представлені різні за складом і дизайну комплекти. Це стандартні келихи для віскі прямокутної форми. Такий вид вироби універсальний, підходить для всіх типів напою. В асортименті представлені також варіації з завужені дном або шийкою. Неоднаковий і склад наборів. Це можуть бути окремі стопки, комплект з штофом, а також ансамблі в подарункових коробках і комбінації з гільйотиною і футляром для сигар. Радує різноманітність дизайнів. Склянки для напою можуть бути гладкими і гранованими, містити металевий декор в будь-якій частині або бути вільними від нього. Елементи прикраси виконуються з металу сріблястого, золотистого і рожевого відтінку. Всі вироби виглядають ошатно і елегантно.
 2. Цікаві келихи для вина. В арсеналі компанії різноманітність винної посуду представлено більш кремезними варіантами з щільним склом для червоного вина і витонченими екземплярами для напоїв світлого відтінку. Незалежно від призначення всі келихи витончені, не позбавлені шику в зовнішньому вигляді. На кожному продукті присутній металевий декор. Це лаконічне візерункове доповнення в срібному, золотом або рожевому кольорі. На келихах для червоного вина присутні більш виражені декоративні елементи. У наборі можуть міститися виключно келихи в стандартному кількості. Вони упаковані в подарункові коробки. Набір з пари келихів доповнює розкішний графин у відповідному стилі.
 3. Витончені келихи для шампанського. Цей вид питного посуду ніколи не втратить актуальності. Відомий італійський бренд пропонує келихи для ігристих вин в різному виконанні. Це традиційні для багатьох скляні варіації. Вони прості і лаконічні. Більш цікавими зробити їх допомагає не тільки правильно підібрана форма, а й декор. Для прикраси використовують тонкі металеві пластини. Вони можуть мати стриманий або витончений вид. Крім стандартної склотари покупцям запропоновані келихи з металу. Це незвичайне, але неймовірно стильне рішення. Примірники представлені в дорогому золотистому і сріблястому кольорі. Вони доповнені декором з кристалів. Всі келихи зібрані в складі 2 або 6 штук. Набори поставляються окремо або в красивому подарунковому кейсі.
 4. Розкішні келихи для коньяку. У коньячної серії містяться класичні для цього напою екземпляри. Це присадкуватий келишок з розширеною нижньою частиною, звуженням вгорі. Коньячна посуд не прикрашена декором, але має креативне додаток. Типові скляні варіації поставляються з металевим держателем. Це декоративне скульптурне рішення або підставка для підігріву за допомогою свічки. Окремо стоять ємності доповнює респектабельний набір: графин, гільйотина, чохол для сигари. Відрізняється від всіх класичних варіацій комплект з металу. Це фляга і стопки.
 5. Базові стопки для горілки. Це найбільш затребувана категорія питного посуду для алкоголю. Тут представлені найрізноманітніші вироби. Максимум уваги привертають неймовірної краси комплекти на дерев'яній таці з металевою статуеткою. Тема може бути задана будь-яка. Найчастіше увагу звертають на брутальне оформлення в тематиці найсильніших представників фауни. Такі набори без сумніву стануть ідеальним прикрасою будь-якого столу, виявляться правильно сприйнятими в якості подарунка навіть персонами високого рівня. Продукція простіше виконана в форматі звичайних стаканчиків з декором. Це металізовані підкови, голови вовка або ведмедя. Стопки запропоновані окремими комплектами або в компанії штофа, який може мати різну форму, розмір і декор. Предмети святкового характеру можуть бути упаковані в красиві коробки.

Кожен варіант, запропонований компанією, адаптований до постійно мінливих потреб ринку. Асортимент розрахований на покупців з різними смаками і поглядами. Всі товари мають власний яскравий стиль, відповідають жорстким стандартам якості.

Використання продукції Chinelli в якості подарунка

Зробити особливий презент, використовуючи посуд Chinelli, легко. Це надзвичайно яскраві, що викликають інтерес речі. Посудом бренду хочеться милуватися і користуватися. Піднести щось з широкого асортименту компанії - хороша можливість виділитися з маси дарувальників, доставити радість, запам'ятається. Підносити вироби від Chinelli доречно:

 • родичам будь близькості;
 • друзям і знайомим;
 • колегам, начальникам, директорам, діловим партнерам.

Це статусний дар, гідний будь-якої події. Вручати келихи і стопки можна:

 • на Новий рік, 8 Березня, 23 лютого;
 • до Дня Народження, ювілею;
 • в день одруження або річниці весілля.

Специфіка, рівень приводу не важливі. Таке піднесення актуально завжди. Дарують його незалежно від віку повнолітнього одержувача, статевої приналежності або соціального статусу. Важливість також не мають професія, інтереси.

Унікальні подарункові вироби на darunok.ua

Купити особливий подарунок жителям будь-якого регіону України легко на сайті інтернет-магазину Darunok. Тут запропоновані різноманітні рішення для різноманітних задач вибору. В каталозі запропоновані варіанти поздоровлень для людей всіх вікових категорій, різних професій. Тут знайдуться подарунки для будь-якої події, незалежно від його специфіки та значущості. У Києві для покупок можна відвідати роздрібний салон Дарунок. Торговий зал магазину підкорить пишним святковим пишністю будь-якого користувача.

Коментарі
Поки немає коментарів
Написати коментар